Tutvustus

Köök on kodu süda

Tihti algab kodukujundus köögimööblist. 
Koos köögi kujundamisega aitame teil leida tervikliku kodusisustuse võtmed.

Kodu on tervik

Meie eesmärk on pakkuda isikupärases stiilis sisustuse terviklahendusi. 
Kuna endale ainuomast isikupära ei leia te ühestki mööblisalongist, siis külastab meie sisekujundaja teid teie kodus. Lepime kokku aja ja koha: KLIKI

Terviklahendused

Pakume kujundustöödele lisaks ka mööbli- ning sisustuselementide nagu trepid, siseuksed jne. valmistamist, paigaldamist ning sisekujundusprojekti juhtimist objektil. Meie meeskonnas löövad kaasa erinevate alade spetsialistid. Pakume sisustusdisaini ja teostust erinevatest materjalidest elementidele: täispuit, erinevad metallid, kivi, kunstkivi, kangas, klaas jne.

Mööblistiil ModeRustik

Lisades põhjamaiselt heledale sisustusstiilile naturaalsest puidust vanutatud käsitööelemente töötasime välja oma mööblistiili ModeRustik.
Modernsed mugavuslahendused Rustikaalses vormis.

Arhailised ja looduslikud elemendid

Kasutame sisustuses huvitavate aksentide loomiseks nii taaskasutuspuitu kui ka looduslikku massiivpuitu. Sellisel moel on võimalik ka väiksemate kulutuste juures saavutada omanäoline sisustus.

Aeda

Tihti on tervikliku kodu lahutamatuks osaks aed.
Seetõttu on üheks meie tegevusharuks kujunenud omanäoliste, funktsionaalsete suveköökide, teiste väikeehitiste ning aiamööbli kujundamine ning valmistamine:

Meile meeldib meie töö

Kui teil on esmapilgul lahendamatuna tunduv soov, siis olete õiges kohas.
Paarikümne aastane töökogemus näitab, et
õige lähenemine aitab negatiivse muuta positiivseks alati