Terviklahendused

Mida vähem on objektil erinevaid allüksusi tööl, seda ladusamalt ja väiksema aja- ning närvikuluga kulgevad tööd. Koostöös arhitektide- ja inseneridega ning paljude erinevate alade spetsialistidega pakume teile terviklahendusi alates hoone eskiisist kuni mööbli valmistamise ja paigaldamiseni. Täpselt selliseid põhimõtteid järgides on valminud eramu Nõmmel, kus pererahval olin soov ehitada vana amortiseerunud puitmaja asemele uus klassikaline, nõmmelik hoone.

Tihti tekib ehitusel probleeme selliste elementidega, mis on osa nii ehitustööst kui ka sisustusest, nagu näiteks trepid, siseuksed, kaminad ja köögimööbel. Kujundame, valmistame ja paigaldame koostöös oma ala spetsialistidega sellised elemendid harmooniliselt ja probleemideta teie ruumi.
Terviklahendustena pakuma korterite, kontorite, suvilate, suveköökide ja teiste objektide teostust ideest kuni mööbli paigalduseni.
Teostame ka korterite ja eramute ranoveerimisprojekte. Samuti on meie käe all muutunud Mustamäe ühetoaline korter avaraks kahetoaliseks