Köögimööbel vanutatud puidust

Ühendades klassikalise skandinaavialiku heleda puitmööbli stiili vanutatud ristkihtpuitelementidega on meil välja kujunenud unikaalne mööblistiil ModeRustik.

Ristkihtpuidu eelisteks liimpuidu ees on dekoratiivsem, laiem puitlamell ning puidu kihtidena liimimise tulemusena saavutatud parem kujupüsivus. Huvitavama ja autentsema “vana” tulemuse saavutamiseks peitsime puidu harjatud välispinnad enne värvimist üle ning peale värvi kuivamist kulutame värvi alt peitsi välja. Väljakulutatud peitsitud puitosad katame õliga.

Valmistame nii täisristkihtpuidust mööbliuksi, kui ka puitraamis ristkihtpuidust sisekilpidega mööbliuksi. Samas stiilis on võimalik valmistada klaasuksi ja ka kombineeritud raamuksi, millel on nii puitkilposa kui klaasosa. Standardlahendusena pakume tumepruuni või sinise peitsiga peitsitud, värvitud (tislerivalge) ja kulutatud mööbliuksi.

Erilahendustena on võimalik valida nii peitsi värvitooni kui ka kattevärvi värvitooni. Stiilit sobib selle mööbli juurde ideaalselt täistammest vanutatud tööpind, kuid on võimalik kasutada ka teisi materjale nagu näiteks kunstkivi.

Täistammest tööpinnaga anname kaasa antiikvaha, mis muudab täispuidust tööpinna hoolduse lihtsaks ning lisab puidule ka vanaaja hõngu.

Kapikorpused valmistame standardlahenduse puhul melamiinist, mis on soodsam ja paremini hooldatav kui täispuit. Melamiinist kapikorpuse kõik nähtavad osad katame eelpool kirjeldatud viisil viimistletud kilpidega (uksed, sahtlipaneelid ja küljekilbid). Soovi korral võib kapikorpused valmistada ka teistest materjalidest, nagu näiteks vineer või ristkihtpuit. Komplektis ühe sellise köögimööbliga on valminud ka köögisaar ratastel.

Koos köögimööbliga pakume kogu köögi terviklikku lahendust. Soovi korral kujundame ja valmistame kogu köögi sisutuse: söögilaud, toolid, puhvetkapp jne. või aitame need leida valmistoodete hulgast. Köögile lisaks pakume ka kogu kodu terviklikku kujundust ja teostust. Näiteks on ristkihtpuidu baasil võimalik valmistada köögimööbliga samas stiilis siseuksed, kardinapuud jne.