Interjöör

Tervikliku interjööri kujundamisel lähtume kolmest punktist: tellija soovid, ruumi iseärasused ja eriti ruumi tulevane funktsioon. Parima tulemuse saavutame alati siis kui kohtume tellijaga kõigepealt kujundatavas ruumis.

Lisaks ruumi ehituslikule sisekujundusprojektile pakume ka ehituslike sisekujunduselementide valmistamist ning paigaldamist. Näiteks naturaalsest puidust erinevad liistud ja -dekoratiivdetailid, terpid ja siseuksed. Kujundame ja valmistame ise ka sepiseid ja teisi metallist konstruktsioone või dekoratiivsed elemente nagu nagid, käepidemed, valgustid. Samuti aknalauad nii puidust kui kivist, kardinapuud jne.

Kujundame ja paigaldame terviklikku interjööri sobivaid mööblikomplekte ja üksikesemeid: köögimööbel, garderoobi mööbel, vannitoa mööbel, elutoa mööbel, magamistoa mööbel , kabineti mööbel.
Samuti aitame teil leida ja vajadusel ka ümber kujundada ansamblisse sobivaid valmistooteid: kaminad, toolid, diivanid, tugitoolid, kapid, diivanilauad, söögilaua komplektid jne.
Tihti ei olegi vaja ruumi värskendamiseks muud kui mõnda väikest aksessuaari või aksenti. Teostame ka seinamaalinguid ning mööblimaalinguid.